

1 650 |
|
|
2026.05.27. 13:25 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Május 27. - A BUX zöldben halad, az OTP és a Richter is erőre kapot
Vegyesen halad a szerdai kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index a délelőtt kiegyensúlyozottan emelkedett és 131 650, 48 ponton állt. Az OTP Richter pozitívan halad a kitűzött cél felé, míg a Telekom és a Mol mínuszban áll. A 4iG erősödött és ...
Most a címlapon:
|