2026.06.23. 09:00 24.hu
A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a társaság napokkal később tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az import pótlásáról, mint ahogy azt a szabályok előírták.
The post Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról first appeared on 24.hu.
Folyatatás az eredeti oldalon »