TőzsdehírekTőzsdehírek
2026. június 26. 07:30
Kiemelt témák:  Választás   Üzemanyagárak   GDP   Infláció   Kamat   Forint   Olaj   Bitcoin   Euro   OTP   BUX   Tőzsde   Elemzés   Állampapír

Drágább lesz a telefon és az internet - Árat emel a három nagy szolgáltató

2026.06.19. 07:10 • tozsdeforum.hu
Véget ér az átmeneti árstop időszaka a hazai távközlési piacon. A Magyar Telekom és a Yettel július 1-jétől, a One pedig szeptember 1-jétől vezeti vissza az inflációkövető díjkorrekciót. A változás több millió előfizetőt érinthet, de nem minden csomagra és szolgáltatásra vonatkozik. Visszatér az inflációkövető díjkorrekció A három legnagyobb hazai távközlési szolgáltató ismét alkalmazza az inflációhoz […] The post Drágább lesz a telefon és az internet - Árat emel a három nagy szolgáltató appeared first on Tőzsdefórum.
Folyatatás az eredeti oldalon »
Most a címlapon
Ajánljuk még

Legnépszerűbb cikkek