

Equilor Befektetesi Zrt |
|
|
2026.06.22. 09:10 penzcentrum.hu
Így indul a hét a magyar tőzsdén: erre figyel most minden befektető
Iránykereséssel, enyhe csökkenéssel indulhat a kereskedés hétfőn a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az Equilor Befektetési Zrt. elemzője szerint.
2026.06.10. 09:53 penzcentrum.hu
Iránykereséssel nyithat a tőzsde: ezt várják ma a befektetők a magyar piacon
Iránykereséssel nyithat szerdán a Budapesti Értéktőzsde az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője szerint.
2026.06.10. 09:20 penzcentrum.hu
Iránykereséssel nyithat a tőzsde: ezt várják ma a befektetők a magyar piacon
Iránykereséssel nyithat szerdán a Budapesti Értéktőzsde az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője szerint.
2026.05.21. 09:00 penzcentrum.hu
Enyhe emelkedéssel nyithat a tőzsde: ezt várják ma a befektetők a magyar piacon
Enyhe optimizmus mellett indulhat a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) csütörtökön az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője szerint.
2026.05.14. 09:30 penzcentrum.hu
Hatalmasat zuhant a magyar tőzsde: kiderült, melyik hazai részvény hozhat most váratlan fordulatot
Enyhe pozitív korrekcióval, iránykereséssel indulhat a csütörtöki kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén az Equilor Befektetési Zrt. szerint.
2026.05.08. 09:30 penzcentrum.hu
Így kezd ma a magyar tőzsde: csökkenéssel indulhat a kereskedés
Csökkenéssel indulhat a kereskedés pénteken a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője szerint.
2026.04.28. 09:30 profitline.hu
BÉT: Iránykereskedés várható
Iránykereséssel nyithat kedden a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője szerint. A BÉT részvényindexe, a BUX 703,75 pontos, 0,53 százalékos csökkenéssel 133 168,50 ponton zárt hétfőn.
Most a címlapon:
|