TőzsdehírekTőzsdehírek
2026. június 24. 18:07
Kiemelt témák:  Választás   Üzemanyagárak   GDP   Infláció   Kamat   Forint   Olaj   Bitcoin   Euro   OTP   BUX   Tőzsde   Elemzés   Állampapír

Ettől biztosan nem lesz boldog a Mol: rengeteg pénzt költött el a horvát leány - veszteséges volt év elején az INA

2026.04.30. 15:55 • vg.hu
A tavalyinál minden tekintetben szerényebb teljesítményt mutatott 2026 első három hónapjában a Mol horvát leányvállalata.
Folyatatás az eredeti oldalon »
Most a címlapon
Ajánljuk még

Legnépszerűbb cikkek