2026.06.24. 07:15 tozsdeforum.hu
Több mint 3,5 milliárd dollár gyűlt össze az Egyesült Államok legújabb frekvenciaárverésén, de a bevétel nem csupán az 5G-hálózatok fejlesztéséről szól. Washington a pénz jelentős részét kínai távközlési eszközök cseréjére fordítaná, miközben tovább szigorítja a Huaweihez és a ZTE-hez köthető hálózati kockázatok kezelését. Milliárdokat hozott az amerikai spektrumárverés, kínai eszközök cseréjére költik a pénzt Több […]
The post Hogyan lett egy frekvenciaárverésből nemzetbiztonsági ügy? - Milliárdokból cserélnék le a kínai hálózati eszközöket appeared first on Tőzsdefórum.
Folyatatás az eredeti oldalon »