2026.06.28. 13:10 infostart.hu
Bár a lakásárak megdrágították a lakhatást, ugyanakkor mivel a magyar emberek döntő többsége saját tulajdonú ingatlanban él, így az áremelkedés sokaknak hozott vagyonfelértékelődést, meggazdagodást - mondta az InfoRádióban az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója, aki új kutatásuk legfontosabb eredményeit ismertette. Pásztor Szabolcs a kormányváltás után arra számít, hogy továbbra is növekszik majd a lakásvagyon és az ingatlanok értéke, a növekedés lendülete azonban szerényebb lehet.
Folyatatás az eredeti oldalon »