TőzsdehírekTőzsdehírek
2026. június 24. 19:27
Kiemelt témák:  Választás   Üzemanyagárak   GDP   Infláció   Kamat   Forint   Olaj   Bitcoin   Euro   OTP   BUX   Tőzsde   Elemzés   Állampapír

Miért estek kedden az amerikai tőzsdék?

2026.06.17. 06:30 • profitline.hu
Vegyes hangulatban zárták a keddi kereskedést az amerikai részvénypiacok. Miközben a Dow Jones új történelmi csúcsra emelkedett, az S&P 500 és a Nasdaq indexek visszaestek. A piac mozgását elsősorban a technológiai részvények profitrealizálása, az olajárak csökkenése és a Fed új elnöke, Kevin Warsh vezetésével zajló első kamatdöntő ülés előtti kivárás határozta meg.
Folyatatás az eredeti oldalon »
Most a címlapon
Ajánljuk még

Legnépszerűbb cikkek