2026.06.23. 14:35 tozsdeforum.hu
A legnagyobb lengyel gyógyszergyártó, a Polpharma megszerezte a romániai Biofarm SA részvényeinek 88,43 százalékát. A mintegy 270 millió eurós ügylet a lengyel vállalat romániai piacra lépését és régiós terjeszkedését erősíti. A Polpharma felvásárolta a Biofarm többségét Felvásárolta a romániai Biofarm SA többségi részvénycsomagját a legnagyobb lengyel gyógyszergyártó, a Polpharma. A tranzakciót nyilvános vételi ajánlat révén […]
The post Nagy üzlet a régiós gyógyszerpiacon - A Polpharma megszerezte a Biofarm többségét appeared first on Tőzsdefórum.
Folyatatás az eredeti oldalon »