2026.06.19. 10:35 tozsdeforum.hu
Gyengüléssel kezdődött a péntek reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index csökkent az első órában és 137 892,81 ponton állt. Az OTP, Telekom gyengüléssel indította a napot. A Richter és a Mol lendülettel kezdett. A 4iG és az OPUS részvényei pluszban állnak. A részvénypiac forgalma 1,1 milliárdnál járt az első óra végénél. A Budapesti […]
The post Tőzsdenyitás Június 19. - Pirosban indult a BUX, az OTP és a Telekom gyengült appeared first on Tőzsdefórum.
Folyatatás az eredeti oldalon »