2026.06.22. 20:30 tozsdeforum.hu
Emelkedéssel zárt a hétfő nap a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 495,62 ponton zárt. Az OTP, Richter és a Mol és Telekom követték a nemzetközi piac hangulatát és erősödtek a hét első napján. A 4iG és az OPUS részvényei egész nap gyengültek és mínuszban fejezték be a kereskedést. A részvénypiac forgalma 15,3 milliárd forint […]
The post Tőzsdezárás Június 22. - A BUX és a részvények zöldben zárták a napot appeared first on Tőzsdefórum.
Folyatatás az eredeti oldalon »