A főváros kész tárgyalni az új kormánnyal annak érdekében, hogy radikálisan csökkentsék az óriásplakátok számát Budapesten - írta Karácsony Gergely főpolgármester kedden Facebook-oldalán.
A győri Útkezelő Szervezet beszámolója szerint az önkormányzati útkarbantartások és beruházások során egyáltalán nem használtak ausztriai bányákból származó alapanyagot.