Vegyesen indult a hétfő reggeli a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első óra végén 137 673,23 pontnál tartott. A vezető részvények közül az OTP és a Richter gyengült. A Mol és a Telekom emelkedéssel kezdtek. Az OPUS és a 4iG mínuszban kezdett. A ...