TőzsdehírekTőzsdehírek
2026. június 25. 09:00
Kiemelt témák:  Választás   Üzemanyagárak   GDP   Infláció   Kamat   Forint   Olaj   Bitcoin   Euro   OTP   BUX   Tőzsde   Elemzés   Állampapír

673

2026.04.20. 11:05  •  tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Április 20. - A BUX pirosban, az OTP gyengült, a Mol és Telekom pluszban kezdett
Vegyesen indult a hétfő reggeli a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index az első óra végén 137 673,23 pontnál tartott. A vezető részvények közül az OTP és a Richter gyengült. A Mol és a Telekom emelkedéssel kezdtek. Az OPUS és a 4iG mínuszban kezdett. A ...


Most a címlapon:

BUX | OTP | MOL | MTEL | RICHTER | OPUS
BUX

Utoljára keresett