Négy hónap után véget érhet a védett üzemanyagárak időszaka Magyarországon. Magyar Péter miniszterelnök bejelentette, hogy a kormány kezdeményezi a rendszer kivezetését az Országgyűlésben, miután a benzin és a gázolaj piaci ára látványosan közelebb k ...