Pozitívan indult a hétfői kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és az első óra végére 134 7474,2 pontnál tart. Az OTP és a Telekom emelkedéssel indította a napot. A Goldman Sachs emelte a bankpapír 12 havi célárfolyamát. A Richt ...