

Communications |
|
|
2026.05.28. 07:00 tozsdeforum.hu
Észak-Macedóniából jön a milliárdos osztalék a Magyar Telekomhoz
Jelentős osztalékbevétel érkezik a Magyar Telekom csoporthoz Észak-Macedóniából. A társaság macedóniai leányvállalata, a Makedonski Telekom AD - Skopje közgyűlése úgy döntött, hogy a teljes tavalyi nettó eredményt kifizeti a részvényeseknek. A döntés ...
Most a címlapon:
|