

Prime |
|
|
2026.06.24. 15:00 privatbankar.hu
A Richter-papírok viszik a prímet a BÉT-en
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a plusz 1,72 pontos nyitás után csökkent szerdán kora délutánig.
2026.06.14. 12:05 mfor.hu
Hétfőn megint Magyar Péter fogja vinni a prímet a parlamentben
Itt van a hétfői napirend.
2026.06.14. 09:55 vg.hu
Nem a gyárak viszik a prímet: ebből áll össze Amerika elképesztő gazdasági ereje
Szolgáltatásokból lapátolt össze az Egyesült Államok tavaly közel hétezer milliárd dollárt.
2026.06.12. 08:35 vg.hu
Meglepett mindenkit az erőre kapó magyar ipar - ezek a területek vitték a prímet áprilisban
Meglepett mindenkit az erőre kapó magyar ipar - ezek a területek vitték a prímet áprilisban
2026.06.01. 15:05 penzcentrum.hu
Elképesztő ralit hozott a tavasz vége: egy kisebb magyar papír árfolyama szabályosan kilőtt
Több mint 500 milliárdos volt a forgalom a budapesti tőzsdén, a prímet az OTP, a Mol és a Magyar Telekom vitték.
2026.05.31. 20:05 penzcentrum.hu
Jó hetük volt a befektetőknek: emelkedett a magyar tőzsde, a Richter és az OTP vitte a prímet
Csökkenő forgalomban emelkedett az elmúlt négy napos kereskedési héten a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe.
2026.05.19. 18:45 economx.hu
Behódolt a nemzetközi hangulatnak a magyar tőzsde, egyre idegesebb a piac az olajellátás miatt
A főbb hazai papírok közül a Telekom vitte a prímet a keddi nap folyamán, miközben a közel-keleti konfliktus is nyugtalanítja a tőzsdét.
2026.05.18. 11:00 profitline.hu
Diákmunka órabérek 2026: ennyit kereshetnek a diákok nyáron, az IT viszi a prímet
Diákmunka órabér 2026: már most látszik, hol kereshetnek a legtöbbet a fiatalok.
2026.05.11. 21:00 profitline.hu
A Ripple 200 millió dolláros megállapodással erősít: kilőtt az intézményi kriptokereslet
A Ripple újabb jelentős lépést tett az intézményi kriptopiaci terjeszkedés felé: a vállalat 200 millió dolláros adósságfinanszírozási keretet szerzett a Ripple Prime bővítésére. Az ügylet jól mutatja, hogy a digitális eszközök piacán egyre nagyobb sz ...
2026.04.21. 17:25 tozsdeforum.hu
Amerikai tőzsde Április 21. - Beindult a régió a tech-cégek viszik a prímet, az olaj gyengült
Pozitívan indult a keddi kereskedés az amerikai kontinens tőzsdéin. A mesterséges intelligencia cégek lendületet hoztak a piacoknak. Az Amazon új tech-céges befektetését is pozitívan értékelte a piac és a JPMorgan is emelte az S&P céláremelését. ...
Most a címlapon:
|