

Millennium |
|
|
2026.06.16. 06:55 vg.hu
Lemásolja a magyar haderőfejlesztést a NATO és EU tagország: megveszi az óriásrepülőgépet, ami a honvédségnél már bevált - kétkézzel szórják érte a pénzt
Újabb európai ország döntött a KC-390 Millennium katonai szállító repülőgép mellett, amelyből a Magyar Honvédség már két példányt üzemeltet. Görögország három gép beszerzésére készül, a programra pedig mintegy 600 millió eurót különített el. A döntés ...
Most a címlapon:
|