Trump vámjai: rég várt visszatérítési portál nyílik az amerikai cégeknek, már 127 milliárd dollárnyi igényléssel; a kifizetések hónapokat csúszhatnak, a vásárlók alig nyernek.
A vállalat közölte: az osztalék kifizetése minden tekintetben a Mol korábbi gyakorlatával összhangban, a jogszabályi előírásoknak megfelelően történik majd.
2026 harmadik negyedévében kerülhet kifizetése a 2025-ös pénzügyi évre vonatkozó osztalék, derül ki az olajtársaság pénteki közleményéből, ami a BÉT honlapján jelent meg. A harmadik negyedév ebben a formában nehezen megfogható, nyári kifizetésekre bő ...
A Shopper Park Plus igazgatósága a tavalyinál magasabb, részvényenként 0,92 eurós osztalék kifizetését javasolja a 2025-ös eredmények után. A döntés hátterében a vállalat javuló nyeresége, növekvő bérletidíj-bevétele és stabil ingatlanpiaci teljesítm ...